خرید(تحقیق درباره تقویت نوشتن املای فارسی در دوره ی ابتدایی)

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان .تحقیق درباره تقویت نوشتن املای فارسی در دوره ی ابتدایی. وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید./تحقیق درباره تقویت نوشتن املای فارسی در دوره ی ابتدایی,دوره ی ابتدایی, تقویت نوشتن املای فارسی/تحقیق درباره تقویت نوشتن املای فارسی در دوره ی ابتدایی|1847702|iqd40217142|

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 7 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مقطع ابتدایی زیر بنای مقاطع دیگر تحصیلی می باشد و در مقطع ابتدایی نیز پایه اول اساس پایه های دیگر می باشد و هر چقدر دانش آموزان در این پایه بهتر آموزش ببینند در پایه های دیگر راحت تر هستند و بالعکس ; در پایه اول دو درس ریاضی و فارسی ( قرائت فارسی و املای فارسی ) کلیدی هستند و بیشترین ساعات به این دو درس اختصاص می یابد و از بین دو درس ذکر شده درس فارسی از اهمیت دو چندانی برخوردار می باشد. به طوری که بدون یادگیری درس فارسی ، یادگیری دروس دیگر تقریبا غیر ممکن می باشد. چندین بار بود که آموزگار پایه دوم از وضعیت تحصیلی دو دانش آموز ابراز نگرانی می کرد و آنان را در حد دانش آموزان پایه اول هم نمی دانست . از عدم پیشرفت تحصیلی آنان صحبت می کرد; مدیر مدرسه با اولیای دانش آموزان ذکر شده ، مشاوراتی را بعمل آورد . قرار شد آنان به فرندان خود کمک کنند و همگام با معلم درس ها را تکرار و تمرین کنند.بعد از گذشت یک ماه ، متاسفانه پیشرفتی حاصل نشد در جلسه شورای معلمان وضعیت دانش آموزان مذکورمورد بحث قرار گرفت . پیشنهادهایی ارائه گردید و بنده را مامور رسیدگی به این دانش آموزان نمودند ، من هم با بررسی نمرات سال گذشته آنان و مشاوره با والدین و معلم پایه دوم آنان مطالبی را جمع آوری نمودم.مطالب دیگر:
🔑تحقیق درباره امنیت در سایه حجاب🔑تحقیق درباره اقلاب قرآن🔑پاورپوینت فیزیولوژی دستگاه دفع ادرار 🔑پاورپوینت انفورماتیک سلامت🔑پاورپوینت نقش انفورماتیک پزشکی و کامپیوتر در آموزش پزشکان و پرستاران🔑پاورپوینت درباره تکنیک های مدل سازی🔑پاورپوینت انگیزه و نقش آن در پیشرفت تحصیلی 🔑تحقیق درباره آيات جنين ‌شناسي در قرآن🔑تحقیق درباره تفسیر سوره ناس🔑تحقیق درباره تفسیر سوره نحل🔑تحقیق درباره تفسير سوره كوثر🔑تحقیق درباره تفسیر سوره لقمان🔑تحقیق درباره تفسير سوره كافرون🔑تحقیق درباره تفسیر سوره المائده 🔑تحقیق درباره تفسير سوره قدر🔑تحقیق درباره تفسیر سوره فلق🔑تحقیق در مورد زراعت واصلاح نباتات🔑تحقیق در مورد زنان پيامبر اسلام (ص)🔑تحقیق در مورد زندگینامه امـام رضـا ( ع )🔑تحقیق در مورد زندگانى امام حسين (ع )🔑تحقیق در مورد زندگینامه امام محمد باقر(ع)🔑تحقیق در مورد دوره زنديه🔑تحقیق در مورد زینب(ع) الگو و قهرمان زنان🔑تحقیق در مورد ساختمان سبز🔑پاورپوینت پرورش و نگهداری حیوانات (مرغ و بلدرچین و ماهی)