خرید(تحقیق درباره ويژگي‌هاي يك معلم در دوره‌ي آموزشي ابتدايي)

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان .تحقیق درباره ويژگي‌هاي يك معلم در دوره‌ي آموزشي ابتدايي. وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید./ دوره‌ی آموزشی ابتدایی,ویژگی‌های یک معلم,تحقیق درباره ویژگی‌های یک معلم در دوره‌ی آموزشی ابتدایی/تحقیق درباره ويژگي‌هاي يك معلم در دوره‌ي آموزشي ابتدايي|1746976|iqd40217142|

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

- اولين عنصر يا ويژگي علاقه‌مندي به شغل معلم است كه در غير اين‌صورت اين‌كار، كاري مشقت بار خواهد بود. علاقه‌مندي سبب احساس موفقيت و در نتيجه پيشرفت خواهد بود.

2- ارتباط مؤثر با دانش‌آموزان . در واقع يكي از مهارت‌هاي اساسي يك فرد براي احراز شغل معلمي در دوره‌ي آموزشي ابتدايي مهارت برقراري ارتباط با ديگران است. معلم بايد بتواند با دانش‌آموزانش در درجه‌ي اول و سپس با محيط خود ارتباط مؤثر برقرار كند.

3- درك حقيقتي به نام تفاوت‌هاي فردي دانش‌‌آموزان و به رسميت شناختن آن در كار معلمي بسيار مهم و راهگشاست و سبب توجه به نيازهاي گوناگون دانش‌آموزان مي‌شود و معلم مي‌تواند استعدادهاي گوناگون بچه‌ها كشف و درك كند و آن‌ها را به درستي در مسيررشد و تعالي قرار دهد.

4- معلم‌هاي خلاق موفق‌ترند. خلاقيت در كار معلمي معجزه مي‌كند.

5- اطلاعات به روز از رشته‌ي مورد تدريس و كسب آگاهي از تغييرات برنامه‌ي درسي معلم را تواناتر مي‌سازد. لذا كنجكاوي كه محرك اصلي چنين ويژگي است براي يك معلم موهبتي الهي است. كنجكاوي سبب رشد معلم در مهارت‌هاي تدريس و ساير مهارت‌هاي شغل معلمي مي‌شود. كنجكاوي سبب مي‌شود تا معلم بتواند زمينه‌ي پرسش‌گري را در فضاي ياد دهي- در يادگيري دامن بزند.

6- تعليم و تربيت آدمي، در بستر زمان معنا مفهوم پيدا مي‌كند و عينيت مي‌يابد. از ويژگي‌هاي يك معلم در دوره‌ي آموزشي ابتدايي صبر و بردباري است. معلمان صبور وبرباري بهتر نتيجه مي‌گيرد.

7- معلمان با نشاط فضايي سرشار از شادي و شور و شوق يادگيري را در دانش‌آموزان ايجاد مي‌كنند. اين نشاط چه در ظاهر معلم و چه در رفتار بايد نمود داشته باشد.

و نكته‌ي آخر اين كه شرافت و حيثيت معلم را نبايد به بازي گرفت. تأمين حداقل معيشيت بدون دغدغه بسترساز فعاليت‌هاي يك معلم موفق است. آيا براستي چنين توقعي دور از انتظار است؟مطالب دیگر:
📌گزارش کار آزمایش حل تعارض ها📌گزارش کار آزمایش دقت در هدف گيري📌گزارش کار آزمایش دقت مسیر📌گزارش کار آزمایش سنجش حافظه و قدرت یادگیری📌گزارش کار آزمایش های روان شناسی تجربی📌گزارش کار آزمایش های روانشناسی📌گزارش کار آزمایش يادگيري انتقال دو جانبه📌گزارش کار آموزی احداث ساختمان مسکونی📌گزارش کار آموزی اداره مخابرات📌گزارش کار آموزی شركت شهد ايران📌گزارش کار آموزی شرکت تعاونی بهنوش📌گزارش کار آموزی كارخانه شهد آب اروميه📌گزارش کار آموزی كارخانه قند آبكوه📌گزارش کار آموزی کارخانه آرد والسی قائن📌تحقیق فرآیند تولید سیمان📌نظام آموزشي چين📌نظريه‌ سازمان‌ هاي‌ يادگيرنده‌📌نقش ايثار در منابع اسلامي و تأثير آن در تكامل فرد و اجتماع📌نقش دانشگاهها در جهان در حال تحول📌نقش زن در جامعه📌نقش هنر در توسعه فعالیتهای امور تربیتی📌تحقیق نوجواني📌تحقیق نيشكر📌همبستگي بين اختلافات خانوادگي و افت تحصيلي📌همجنس بازی